Diskuse a recenze

Titulek: HUDEBKA PRO DOSPĚLÉ Vložil: Aleš Datum: 10.09.2019

na stará kolena jsem si začal "brnkat" na kytaru a bylo mi to málo. do klasické lidušky jsem opravdu nechtěl a štěstí mi přálo - potkal jsem Jakuba Jalůvku. i v mé vytíženosti a časté nepřipravenosti mi dal maximum co mohl :)

od teorie "trochu jinak" po praktické cvičení, které bavilo. vše s přítupem naprosté flexibility mých schopností hudebních, teoretických nebo časových.

mohu jen doporučit a těším se na další semestr,
diky Kubo

Titulek: Když vám dítě rádo chodí do "hudebky" Vložil: Eva Richterová Datum: 25.08.2019

Pokud hledáte něco jiného než dril v "Lidušce", můžeme lekce u pana učitele Jalůvky jen doporučit. Chodíme k němu necelé dva roky a jsme moc spokojeni. Mým cílem bylo, aby dcera hrála na kytaru pro sebe, aby jí to bavilo a mohli bychom si společně zahrát a zazpívat. To vše se nám plní, ale také ji pan učitel otvírá i další možnosti a posun ve hře. Ale to už nechávám na ni, kam bude pokračovat a jaký z ní bude kytarista :)
Tímto panu učiteli moc děkujeme!

Titulek: Ukulele Vložil: Petr Kubný Datum: 01.03.2019

U pana Jalůvky jsem absolvoval kurz hry na ukulele. Mohu říct, že je to zkušený lektor, lekce na sebe logicky navazovaly a vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Díky němu a pomocí ukulele mohu dělat radost sobě, ale i ostatním.

Titulek: Skvělý učitel Vložil: Szkandera Ondřej Datum: 30.01.2019

Z pohledu studenta, jenž má pořad spoustu práce, hodnotím pana Jaluvků jako skvělého učitele, který je trpělivý, okamžitě se nenaštve, když něco pokazím. Také jeho umění je pozoruhodné, jak se říká, “z fleku” dokáže zahrát jakoukoli píseň. Po poměrem krátké době s ním, jsem se toho už opravdu dost naučil.
Děkuji

Titulek: Pokrok Vložil: Jaroslav Sopuch Datum: 22.12.2018

Jako pseudokytarista ,který hrál naposledy někdy kolem svých dvaceti let jsem se přihlásil k panu Jalůvkovi coby důchodce.Po téměř roce musím konstatovat,že jsem poskočil o jednu ligu výše. Zde se naučíte vše potřebné a pan Jalůvka to má pedagogicky zvládnuté tak,že vás to navede tím správným směrem k lepšímu hraní. Škoda,že nebyl na světě,když jsem byl mladý,to bych už asi dávno hrál v nějaké pořádné kapele. Jestli vydržím,tak se ještě někam prohraju. Moc mu děkuji a doporučuji všem kdo máte opravdový zájem a chuť cvičit a učit se,tak tohle je určitě ta správná volba.

Titulek: Jakub Jalůvka - skvělý učitel hry na kytaru Vložil: Petr PAN Datum: 03.10.2018

Dlouho jsem hledal a vybíral učitele hry na kytaru, který by splňoval mé docela náročné představy - až jsem našel Jakuba Jalůvku. Jeho styl výuky i profesionalita mi 100% vyhovují, a proto ho mohu jako učitele hry na kytaru rád doporučit všem začátečníkům i pokročilým. Děkuji Jakube...

Titulek: Dobré zkušenosti Vložil: Dominik Datum: 03.09.2018

Pokud se chcete naučit hrát na kytaru, ať už akustickou, tak elektrickou, tak vám doporučuji se přihlásit k panu Jalůvkovi. Naučí vás vše potřebné a mnohem více za velmi rozumné peníze.

Titulek: Poděkování Vložil: Kupský Jan Datum: 12.07.2015

Chtěl bych zde velmi moc poděkovat panu Jakubu Jalůvkovi za celoroční snahu a trpělivost při výuce na kytaru u mé dcerušky Kačenky Kupské (9 let)..dceruška je velmi spokojená,moc ji to baví a pomalu a jistě jdou vidět i výsledky v tomto snažení..Je moc příjemné,když ji doma poslouchám..děkuji mockrát a budeme se těšit na další "sezonu"..s pozdravem Kupský Jan..

Titulek: Seminář Vložil: Tomislav Z. Datum: 13.06.2015

Zdravím Kubo a všichni co jsem na tento chat píšete :) Pročítám si všechny ty reakce na ten náš "Yamaha seminář v Bílovci " a mam s toho opravdu velkou radost. Díky všem, kteří jste tam byli, a díky Kubo za organizaci. Bylo mi potěšením pro tak skvělé publikum přenášet, a mám radost, že se Vám to líbilo. Určitě se budu těšit někdy příště. Tak ať Vám to všem hraje ! Tomislav Z.

Titulek: Kytarový seminář Vložil: Vladimír Veselý Datum: 27.05.2015

Zdravím Tě, Kubo.
Seminář byl opravdu výživný. Dle mého názoru nebyl koncipován jen pro začátečníky, ale i zkušený muzikant si z něj své odnesl. Rozhodně by to chtělo zopakovat, protože Tomislav je velmi vlivný muzikant, pedagog a vůbec fajn člověk a má (nejen) našim žákům co říci a motivovat je k další práci. Jen ta účast byla velmi malá. To by chtělo lépe podchytit..

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek


Přihlášky:

- výuka kytary
- kurzy
- semináře
 

 

 

 

 

Anketa

Jaký máte rádi hudební styl?

Rock (173)

7%

Pop (1 722)

68%

Klasiku (86)

3%

Jazz (53)

2%

Folk (503)

20%

Celkový počet hlasů: 2537


 

Email: 

jaluvka.jakub@gmail.com