Diskuse a recenze

Titulek: seminář s Tomislavem Zvardoněm Vložil: H.R. Datum: 25.05.2015

Jsem velmi ráda, že jsem se mohla zúčastnit takového skvělého semináře. Atmosféra byla příjemně nalazená a myslím si, že každého žáka něčím mohl oslovit. Třeba mě zaujalo flamenco a improvizace. Také mě tento seminář povzbudil dále pokračovat ve hře kytaru.
Děkuji :)

Titulek: seminář Tomislava Zvardoně v ZUŠ Bílovec Vložil: M. K. Datum: 21.05.2015

Dobrý den
Chtěl bych říct, že tento seminář byl velmi zajímavý a poučný (přestože mnohé poznatky využiji až ve vyšších ročnících) a poděkovat organizátorům za to, že jsem se dověděl nové informace a zajímavosti ze světa kytarové hry. Doufám, že se podobné akce budou opakovat.

Titulek: Seminář Vložil: Dominik Datum: 18.05.2015

Tenhle seminář se mi líbil a něco jsem se i přiučil a celkem to šlo. Hlavní je si prostě vše přehrávat a opakovat a pak to vše bude OK.

Titulek: Seminář Vložil: Ondra Datum: 18.05.2015

Díky za tenhle seminář moc se mi líbil, moc mě přiučil a hlavně zaujal a ukázal, že hraní na kytaru není jen zahrát a konec, ale trénink a vše co jsi říkal jsem se doma naučil.

Titulek: Seminář Vložil: Ondra Datum: 18.05.2015


Titulek: workshop Vložil: Jarda Datum: 19.07.2013

Díky za workshop s Tomislavem v Galerce.Ještě bych se asi domluvil i individuálně na různé vychytavky v intervalech nebo nějaký zdokonalovaci míní kurz bych si klidně zaplatil. Jinak hodně zdaru. Slyšel jsem ve Valmezu kapelu Piano se skvělým kytaristou-vřele doporučují. Dříve to byli Republic od two.

Titulek: Re: workshop Vložil: JJ Datum: 06.08.2013

Zdravím Jardo, klidně napište na mail nebo se sejdem a probereme v klidu co by vás zajímalo, přece jenom nauka o akordech nejde sfouknout během dvou hodin.., ať se daří.
pozn.na kapelu mrknu

Titulek: Seminář a koncet v Galerce. Vložil: Tomislav Zvardon Datum: 01.07.2013

Ahoj Kubo ,zdravím tebe i všechny tvé žáky a žačky. Děkuji moc za perfektní uspořádaní našeho společného semináře. Veřím, že jsme aspoň trochu inspirovali tvé žactvo, aby ještě více cvičillo :), Všechny moc pozdravuj. Jinak díky za atmosféru na koncertě, hrálo se krásně, když je takové publikum. Těším se určitě příště a't se daří. Tomislav Z.

Titulek: seminář Vložil: Ali Datum: 05.05.2013

Ahoj všem zpětně díky za kladný reakce na seminář za sebe sem rád za pozvání a za to, že příšlo dost lidí vážím si toho! Jakub kytaru prostě žere, navíc je schopnej tyhle akce udělat a to je moc dobře Díky vám všem a někdy se zase slezem. Hudba je prostě skvělá!

Titulek: seminář s Alim Petrželou Vložil: Igor Datum: 23.04.2013

Dobrý den,
chtěl bych vám poděkovat za informace, které jsem se na semináři dozvěděl. Byly natolik zásadní, že mi pomohly určit směr, ve kterém se chci při hraní vydat a daly mi nový impuls pro cvičení.
Seminář byl veden srozumitelně s praktickými ukázkami, které byly často nezbytné pro úplné pochopení - viz.rozdílné zvuky comb. Byl jsem rád, že jsem byl na semináři i se svým učitelem kytary, kterého jsem se předtím na hodně věcí asi nezeptal, ba třeba jsem ani nevěděl, že se zeptat mám. Teď je mezi náma více věcí jasnějších.
Pozitivní taky bylo, že jsem neodešel ze semináře s pocitem, že nikdy nebudu umět hrát, výklad i ukázky byly vedeny v přátelském tónu tak, aby nás spíše nakoply.
Negativní pocity ze semináře nemám, snad jen to, že venku byla kosa jak sviňa, i když byl duben...
Rád navštívím nějaký pokračující kurz, zatím zdarec

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek


Přihlášky:

- výuka kytary
- kurzy
- semináře
 

 

 

 

 

Anketa

Jaký máte rádi hudební styl?

Rock (173)

7%

Pop (1 722)

68%

Klasiku (86)

3%

Jazz (53)

2%

Folk (503)

20%

Celkový počet hlasů: 2537


 

Email: 

jaluvka.jakub@gmail.com